Froneri. Nauja, dinamiška, tarptautinė įmonė veikianti valgomųjų ledų ir užšaldytų maisto produktų srityje.
2016 m. spalį Nestlé ir R&R sėkmingai rinkai pateikė naują bendros įmonės prekės ženklą valgomųjų ledų, užšaldytų maisto produktų ir atšaldytų pieno produktų gamybos srityje. Šis prekės ženklas –Froneri.

Froneri apima Nestlé ir R&R valgomųjų ledų platinimą Europoje, Artimuosiuose Rytuose (išskyrus Izraelį), Argentinoje, Australijoje, Brazilijoje, Filipinuose ir Pietų Afrikoje. Froneri taip pat apjungia Europoje Nestlé vykdomą prekybą užšaldytais maisto produktais (išskyrus picas ir mažmeninę prekybą užšaldytais maisto produktais Italijoje) bei atšaldytų pieno produktų prekybą Filipinuose.

Šiandien Froneri veikia daugiau nei 20 šalių visame pasaulyje, suteikdama darbo vietas apie 12500 žmonių. Pagrindinė Froneri būstinė yra įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje. Froneri vadovybė – tai Nestlé ir R&R specialistų komanda, pasižyminti neprilygstama pramonės patirtimi ir įžvalgumu versle. Įmonės direktorių tarybai vadovauja Luis Cantarell (buvęs Nestlé vykdomasis direktoriaus pavaduotojas Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje), o generalinio direktoriaus pareigas užima Ibrahim Najafi (buvęs R&R generalinis direktorius).

Istorija

Froneri turi daugiametę pasaulinio masto patirtį valgomųjų ledų gamyboje. Sužinokite mūsų saldžią istoriją.

Skaityti daugiau »

Vertybių

Būti geriausia įmone savo vartotojams, klientams ir darbuotojams valgomųjų ledų ir užšaldytų maisto produktų srityje.

Plėsti pelningą verslą, pasitelkiant mūsų vartotojus ir klientus džiuginančius žymius prekinius ženklus ir nuosavo prekės ženklo produktus.

Skaityti daugiau »
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Daugiau Got it!