Komunikatas vartotojams apie maisto gamybos saugą ir kai kurios MILKA ledų produkcijos sugrąžinimą

Visiems suinteresuotiesiems,

FRONERI Polska Sp. z o.o. ėmė peržiūrinėti kai kurių ledų produkciją Lenkijoje. Sprendimo priežastis yra etileno oksido (ETO) buvimas viename iš mūsų tiekėjų tiekiamų stabilizatorių, kurio koncentracija neatitinka standartų, leidžiamų Europos Sąjungos teisės aktuose.

Augalų stabilizatoriai, naudojami FRONERI gamyklose Lenkijoje, tiekiami kaip įvairių stabilizatorių mišinys, ir yra naudojami labai mažais kiekiais gaminant mūsų ledus, todėl etileno oksido gatavuose ledų produktuose yra nedaug ir tikimybė dėl rizikos maisto saugumui yra labai maža.

Susidariusią situaciją sąlygojo teisinių aktų nenuoseklumas dėl leistino etileno oksido lygio ES šalyse. Siekdami maksimaliai apsaugoti mūsų vartotojus, nusprendėme imtis prevencinių veiksmų atšaukiant tik tam tikrus produktus iš rinkos, kuriuose yra šios abejotinos medžiagos.

Šis produkto atšaukimas taikomas TIK atrinktoms MILKA ledų produktų partijoms, išvardytoms priede / lentelėje PDF faile, kurį galima rasti adresu www.froneri.lt . Bendradarbiaujame su „Mielec“ vietine sanitarijos inspekcija ir savo klientais bei partneriai, kad efektyviai informuotume vartotojus apie produktų atšaukimą iš rinkos.

Norime jus užtikrinti, kad situacija netaikoma jokiems kitiems (šioje informacijoje nepaminėtiems) prekės ženklams, produktams, gamybos partijų kodams, kuriais prekiauja ir parduoda Froneri Polska Sp. z o.o.

Jei turite klausimų apie sugrąžintiną MILKA ledų produkciją, susisiekite su mumis naudodamiesi mūsų svetainėje esančia kontaktine forma:

https://froneri.lt/kontaktai/skundas/

Norėtume pabrėžti, kad mums vartotojų sveikata ir apsauga yra svarbiausias prioritetas, ir mes labai intensyviai dirbame, kad mūsų gaminami ledai atitiktų aukščiausius kokybės standartus. Nuoširdžiai atsiprašome už nepatogumus.

Klientų aptarnavimas

FRONERI Polska Sp. z o.o.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Daugiau Got it!